HİZMETLERİMİZ

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

EPC

TASARIM

DANIŞMANLIK

MÜŞAVİRLİK

TEDARİK

EPC

Engineering Procurement and Construction

Heran Enerji, yatırımcılara anahtar teslim güneş elektrik santrallerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Güçlü teknik altyapısı sayesinde planlamadan devreye almaya kadar bütün süreç yönetimini en doğru şekilde yaparak, santralleri bakanlık tarafından yapılan geçici kabul işlemlerini tamamlayarak yatırımcılara teslim etmektedir.

Tasarım

Tasarım İhtiyaçlarına Optimum Çözümler

Heran Enerji, uygulama alanına ait parametreleri ve yasal izinleri baz alarak santralleri tasarlamaktadır.

Yaptığı tasarımları projenin hayata geçirilmesi noktasında optimum çözüm anlayışıyla oluşturmaktadır. Kullanılan lisanslı yazılımlar vasıtasıyla doğru sonuca hızlı bir biçimde ulaşmaktadır.


Danışmanlık

Karar ve Uygulama Sürecinde Yanınızdayız

Heran Enerji; yatırıma karar verme sürecinde ve karar verilen yatırımın uygulama öncesinde yatırımcının ihtiyaç duyacağı hizmetleri sunmaktadır.

Uygulama alanının, yatırım yapılacak kurulu gücün, uygulamada kullanılacak ürün çeşitlerinin ve uygulama şeklinin belirlenmesine yönelik hizmetler vermektedir. Bu parametreleri kullanarak fizibilite raporları sunabilmektedir. Ayrıca yatırım için gerekli olan yasal izin süreçlerinin takibini yapmaktadır.


Müşavirlik

Baştan Başa Süreç Denetimi

Heran Enerji, malzeme temini ve uygulama süreçlerinin yatırımcı adına denetimi amacıyla hizmet sunmaktadır.

Panellerin üretim, paketleme, yükleme aşamalarını denetleyerek raporlanmasını sağlamakta, bu sayede santralde kullanılan en önemli ürün olan güneş panelinin uluslararası standartlarla belirlenmiş limitlerin içinde kalacak ölçüde kaliteli bir ürün olduğunu ortaya koymaktadır. Güneş elektrik santrali uygulamalarındaki büyük tecrübesi sayesinde santralin kurulum aşamasında uygulama sürecini baştan başa denetleyerek, proje ile uyumlu ve işletme sürecinde sorunsuz işleyen tesisler ortaya çıkması amacıyla devreye alma aşamasını da içerecek şekilde süreç denetimi yapmaktadır.

Tedarik

İhtiyaçlarınıza Hızlı ve Doğru Ulaşım

Heran Enerji, tecrübeli satın alma ekibi sayesinde doğru ürünlere en hızlı şekilde ulaşabilmektedir.

Heran Enerji, tecrübeli satın alma ekibi sayesinde doğru ürünlere en hızlı şekilde ulaşabilmekte ve satın alma, lojistik süreçlerini en doğru şekilde gerçekleştirerek, saha uygulamalarının iş planı doğrultusunda hayata geçebilmesine büyük katkı sağlamaktadır. Amaca yönelik alternatif ürünler sunarak, kalite kontrollerinin yapılması sonrasında ürünlerin teslimini yapmaktadır.