Biz Kimiz

Heran Enerji A.Ş.

Heran Enerji; 2012 yılında, yenilenebilir enerji kaynaklarından lisanssız elektrik üretimine imkan veren mevzuatın yayınlandığı dönemden bu yana sektör içerisinde hizmet etmiş olan idari ve teknik bir kadro tarafından kurulan, güneş enerjisinden elektrik üretimi odaklı, yenilenebilir enerji konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.

 

 

Firma kurucularının güneş elektrik santralleri üzerine sahip oldukları 280 MWp uygulama olmak üzere toplam 480 MWp projede yer almış olmanın getirdiği tecrübe ile kurulan Heran Enerji, arazi ve çatı uygulamalı üretim santralleri için anahtar teslim hizmet sunduğu gibi yatırımcının ihtiyacına yönelik olarak paket hizmetler de sunmaktadır.

Heran Enerji, yurt içinde, ulusal olarak hedeflenen yenilenebilir enerji kurulu gücüne ulaşma sürecinde, çağın getirdiği teknolojik ürünlerin kullanımıyla iyi tasarlanmış, verimli ve uzun ömürlü tesislerin kurulması için hizmet ederek, uzman kadrosuyla sektörün lider firması konumuna gelmeyi, yurt dışında ise içerisinde bulunacağı projelerde kalite ve optimum çözüm odak noktalarıyla ülkesini gururlu bir şekilde temsil eden öncü firma konumuna gelmeyi hedeflemektedir. Ülkemizin ekonomisine fayda sağlayabilecek olan akılcı çözümler ortaya koyabilen ve bu çizgide yaptığı hamleler sebebiyle örnek alınan bir firma olmak en büyük arzumuzdur.
Heran Enerji, bünyesinde barındırdığı, alanında uzman idari ve teknik kadrosu sayesinde, planlama ile başlayarak devreye alma ile neticelenen sürecin tamamında teknik ve ekonomik olarak optimum çözümleri ortaya koyma amacıyla hareket etmektedir. Tecrübeli kadrosu sayesinde süreç öngörüsünü tam olarak yapabilmekte, neticeye en sorunsuz ve hızlı biçimde ulaşmanın anahtarını elinde bulundurmaktadır. Yatırımcıların, en sağlıklı çözüm doğrultusunda hareket etmelerine imkan sağlamaktadır. Tüm sektör paydaşları için katma değer sağlamayı misyon edinmiştir.